Nová telenovela od TV Azteca

TV Azteca připravuje novou telenovelu, která se bude jmenovat Amor Cautivo (Láska v zajetí). Původně se telenovela měla jmenoval Tan lejano como el viento. Hlavních rolí se zhostí Marimar Vega a Arap Bethke.  V dalších rolích budou Patricia Bernal, Cecilia Ponce, Fernando Ciangherotti, Héctor Bonilla, Andrea Noli, Luis Felipe Tovar, Mayra Rojas, Bárbara de Regil, Juan Pablo Medina, Eduardo Arroyuelo, Pedro Sicard a další.

Příběh Amor Cautivo pojednává o ženě jménem Alejandra Santacruz (Marimar), která byla unesena a je nucena žít ve sklepě. Zachrání ji právník a ředitel nadace Fernando Bustamante (Arap). Fernando má těsně před svatbou, ale až teprve v Alejandře pozná tu pravou lásku. Příběh napsala venezuelská spisovatelka Laura Visconti, ale je založen na reálném příběhu.

První klapka padla už 9. dubna, premiérový díl bude odvysílán již zanedlouho a to 28. května 2012 v 20:30 hodin na kanálu Azteca 13. Pro Marimar to bude první hlavní role, přestože se herectví věnuje přibližně deset let.

Nová telenovela od TV Azteca
Ohodnoť:

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. sarah

    v jakym jazyce to bude vysilane

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *