Nejúspěšnější telenovely společnosti Televisa

Televisa je vedoucí společností v produkci mexických telenovel, čímž si získala miliony diváků po celém světě. Víte však, které telenovely byly těmi nejsledovanějšími? Společnost uveřejnila žebříček šesti nejlépe hodnocených telenovel.

CUNA DE LOBOS

Telenovela, která měla premiéru v roce 1986, je považována za jednu z nejlepších v historii Mexika a žádná jiná ji ve sledovanosti prozatím nepřekonala. V záporné roli zde excelovala herečka María Rubio.

Nyní se připravuje nová verze, kde hlavní roli ztvární herečka Paz Vega. Premiéra je v plánu ještě v letošním roce.

EL PRIVILEGIO DE AMAR

Mexická telenovela El privilegio de amar je remakem venezuelské telenovely Cristal a je druhou nejúspěšnější telenovelou společnosti Televisa. V hlavních rolích se představili herci Adela Noriega, René Strickler a v roli záporné Cynthia Klitbo.

DESTILANDO AMOR

Příběh inspirovaný úspěšnou kolumbijskou telenovelou Café con Aroma de Mujer, avšak zasazený do prostředí výroby tequily, což je jedna z tradic Mexika. V hlavních rolích Angélica Rivera a Eduardo Yáñez. Tato telenovela se stala nejsledovanější v roce 2007 a získala ocenění TVyNovelas. Pro Angélicu se jednalo o zatím její poslední roli v telenovele.

AMOR REAL

Úspěšná historická telenovela odehrávající se v 19. století producentky Carly Estrady z roku 2003. Tato telenovala dosáhla v Mexiku velikého úspěchu a poslední epizodu sledoval dvojnásobný počet diváků oproti epizodě první. Hlavní role ztvárnili Adela Noriega a Fernando Colunga. Jednalo se o poslední telenovelu mexické herečky Mariany Levy, která v roce 2005 ve svých 39 letech zemřela na infarkt poté, co byla přepadena.

LA MADRASTRA

Telenovela z roku 2005 v hlavních rolích s Victorií Ruffo a Césarem Évorou. Role Victorie v této telenovele je označována za nejlepší roli v její kariéře.

LA FEA MÁS BELLA

Telenovela La Fea Más Bella je remakem úspěšné kolumbijské verze, ale také v Mexiku dosáhla skvělých hodnocení. V hlavní roli „ošklivky“ se představila Angélica Vale.

Nejúspěšnější telenovely společnosti Televisa
Ohodnoť:

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. verona

    kedy bola na slovensku vysielana telenovela Rosa Salvaje ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *