SMUTNÁ ZPRÁVA! Mónica Spear byla zavražděna

Venezuelská herečka, modelka a bývalá miss Mónica Spear a její manžel Thomas Henry Berry tragicky zemřeli! Oba byli zastřeleni zločinci na dálnici u Puerto Cabello, když čekali na pomoc kvůli poruše auta. Zraněna byla také jejich pětiletá dcera Maya, kterou zločinci postřelili do nohy. Holčička je v nemocnici mimo ohrožení života. Obě těla byla nalezena ve voze Toyota. Venezuelští umělci uctí herečku 8. ledna na náměstí Alfreda Sadela, svoji soustrast mnoho z nich vyjádřilo také prostřednictvím vzkazů na svých sociálních sítích. Rodina trávila ve Venezuele dovolenou a Mónica z ní publikovala fotku se svoji dcerkou na svém Instagramu.

SMUTNÁ ZPRÁVA! Mónica Spear byla zavražděna
4.6, hlasů: 5. Ohodnoť i ty:

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (4)

 1. Petra

  Smutné zpráva:-( chudák holčička:-( Monika byla skvělá herečka,mladá a moc krásná…škoda jí:-((

 2. Sisi133

  Neskutočne smutné a tragické! Zasa raz odišiel niekto kto tu mal zostať

 3. Květa

  Nemůžu tomu uvěřit! Takový krásný člověk, to je opravdu smutné. Je mi jich všech líto. Zasloužila si jiný konec. Pro pozůstalé to musí být rána a pro nás, kteří ji obdivovali také.

 4. Dia61

  Je mi to ľúto tak veľmi som ju mala rada…chýba mi strašne. Skvelá herečka s dobrým srdcom. Krásny a vynimočný človek. Pomahala iným a hlavne to bola mama. Určite tej malinkej strašne mama a otec chybajú. Neskutočne ohavne ako môže človek vziať život iným ľudom. Prečo je tento svet taký nesprávodlivy? Bože môj. 😨

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *