Leticia měla nehodu

Herečka Leticia Calderón měla ve čtvrtek 1.11.2012 autonehodu, v autě byla společně se svými dvěma syny Carlosem a Lucianem a se svou asistentkou Patricií Espinosa.

Na dálnici mezi městy Querétaro a Celaya, na 12. kilometru se srazila s kamionem převážejícím obrazy. Její auto bylo kompletně zničeno a všichni čtyři byli převezeni do nemocnice. Leticia kromě modřin skončila s vymknutým pravým kotníkem, Carlos měl vykloubený pravý bok a Lucianovi, který trpí Downovým syndromem, museli zašít přední část hlavy, kde měl asi 20cm ránu. Asistentka Patricie utrpěla zranění krční páteře.

Ředitel nemocnice San José, která se nachází v městě Querétaro, Manuel Borbolla řekl, že Leticia do nemocnice dorazila velmi vyděšená a vyzývala lékaře, aby věnovali svou péči nejprve jejím synům. Leticia také prostřednictvím Twitteru poprosila své fanoušky, aby se pomodlili za její syny.

Dále také řekl, že by všichni čtyři měli být propuštěni v sobotu 3.11.2012 s tím, že poté bude léčba pokračovat, ale jejich pobyt v nemocnici již není nutný. Jestli k tomu opravdu došlo, zatím není známo.

AKTUALIZOVÁNO: Z nemocnice by všichni čtyři měli být propuštěni v pondělí 5.11.2012.

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. Zuzka

    Hlavně, že jsou všichni v rámci možností v pořádku… 😐

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *