Jencarlos má novou píseň!

Jencarlos Canela vydal včera, 28. 5. 2013, novou píseň ze svého připravovaného třetího sólového alba, která nese název I Love It. Jedná se o dvoujazyčnou píseň, která kombinuje španělštinu s angličtinou. Napsal ji sám Jencarlos a žánrově je řadí mezi pop latino s chutí elektronické hudby a podle jeho názoru se jednoznačně stane hitem roku a dostane se do rádií, na taneční parkety a párty. K písni natočil také videoklip, který zatím ale ještě nebyl zveřejněn. I Love It si můžete poslechnout ve videogalerii. Co na ni říkate?

Poslední dobou se také spekulovalo o vztahu Gaby Espino a Jencarlose Canely. Důvodem je pravděpodobně nová role Gaby v připravované telenovele a také Jencarlos se momentálně věnuje natáčení svého nového alba a jeho promu. Domněnky však Gaby rozhořčily a musela se veřejně k věci vyjádřit skrze svůj Twitter. Vyvrátila tak spekulovaný rozchod a dala jasně najevo, že je vše v pořádku a jsou stále spolu. Dále objasnila, že pokud by se musela kvůli práci stěhovat do jiného města, neopustila by rodinu, ale přesunuli by se společně. Pár má totiž společného chlapečka a Gaby má z předchozího vztahu holčičku.

Dále Gaby zveřejnila na svém Twitteru fotku z nedávné večeře, kde u společného stolu zasedla s Jencarlosem, Alejandrem Chabánem, Scarlet Ortiz a Yulem Burklem.

Jencarlos má novou píseň!
Ohodnoť:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *